Společnosti Suntech a Enerray podepsaly dohodu o dodávkách modulů v Egyptě

May 30, 2018

Responsive image
WU-SI, Čína, 31. května 2018 /PRNewswire/ — Společnost Wuxi Suntech Power Co., Ltd. („Suntech”) dnes oznámila, že se společností Enerray S.p.A. podepsala smlouvu o dodávkách modulů v Egyptě.
Enerray je přední společnost zabývající se solární energií, která navrhuje, vyrábí a spravuje hospodářské a průmyslové fotovoltaické systémy, jejíž obchodní činnost zahrnuje celou Evropu, Střední východ, africké regiony, Latinskou Ameriku a jihovýchodní Asii. „Společnost Enerray je velmi ráda, že může spolupracovat se společností Suntech, s níž již měla to potěšení pracovat v minulosti během vzniku solárního trhu v Itálii. Každý modul, který bude použit při výrobě našich budov, je pečlivě vybrán pro světový trh s využitím konsolidovaných partnerství s vysoce kvalitními dodavateli, jako je Suntech, a se zaměřením na nejlepší možný soulad mezi kvalitou výrobku, spolehlivostí společnosti a náklady, které je třeba dodržet. Společnost Enerray je hrdá na to, že působí jako developer, sponzor, dodavatel zajišťující vývoj, legislativu a výstavbu (EPC) a také provoz a údržbu (O&M) v Benbanu. Tím bude zajištěn udržitelný růst pro celý region, v oblasti, kde vidíme velký potenciál a výrazně investujeme,” řekl pan Andrea Venezia, generální ředitel společnosti Enerray SpA. Je to první spolupráce mezi společnostmi Enerray a Suntech. Projekt se nachází v Asuánu v Egyptě. Předpokládá se, že celkové množství modulů STP330-24 / vfw (1500 V) bude plně dodáno na místo výstavby do konce třetího čtvrtletí.
„Trh s fotovoltaickými elektrárnami v Egyptě se v posledních letech rychle rozvíjí díky vynikajícím podmínkám pro investice, dostatečnému slunečnímu záření a dostatečné podpoře ze strany vlády. Aby bylo možné uspokojit rostoucí poptávku po elektrické energii, podíl obnovitelných zdrojů energie dosáhne do roku 2025 42 %,” řekl pan Shuangquan He, prezident společnosti Suntech. „Jsme rádi, že spolupracujeme se společností Enerray SpA, a těšíme se na hlubší a posílenou spolupráci s touto společností v budoucnu. V uplynulých 18 letech jsme dosáhli značného pokroku v oblasti výrobních technologií a na solárním trhu jsme získali dobrou reputaci naší značky. Společnost Suntech nabízí nejdelší záruku v tomto odvětví, 12letou záruku na produkt a 25letou záruku lineární výkonnosti, kterou zajišťuje přední světová zajišťovna Munich Re. Na základě dlouhodobého a dobrého stabilního partnerství bychom společně mohli rozšířit mapu našeho globálního obchodu. Společnost Suntech dodržuje svůj původní záměr a pokračuje v plném úsilí „rozsvítit” každý kout světa pomocí solární energie.”
SOURCE Wuxi Suntech Power Co., Ltd.
Category: General