Chiński producent modułów fotowoltaicznych Risen Energy jedną z wiodących na świecie marek w tej branży w 2018 r. według EuPD Research

April 23, 2018

Responsive image

NINGBO, Chiny, 23 kwietnia 2018 r. /PRNewswire/ — Wiodący chiński producent modułów fotowoltaicznych firma Risen Energy Co., Ltd. ogłosiła, że niedawno przedsiębiorstwo zdobyło miano jednej z wiodących na świecie marek modułów fotowoltaicznych w roku 2018 według europejskiej firmy badawczej EuPD Research. Wyróżnienie to potwierdza zajęcie przez Risen Energy pozycji jednego z czołowych dostawców modułów fotowoltaicznych na świecie i wyprzedzenia konkurencji.

Firma EuPD Research słynie na całym świecie z zapewniania wiodącej analityki rynku w branży działalności zrównoważonej i stała się barometrem międzynarodowej branży fotowoltaicznej. Na podstawie szeroko zakrojonych i dogłębnych badań firm fotowoltaicznych i użytkowników końcowych z całego świata firma EuPD Research opracowała ranking marek modułów fotowoltaicznych z całego świata. Wśród tych marek to firma Risen Energy wyróżniła się pod względem wysokiej jakości modułów i globalnej satysfakcji klientów.

Firma Risen Energy wiąże wysoką jakość modułów ze ścisłą kontrolą wprowadzoną w zakresie każdego szczegółu w procesie produkcji oraz z ciągłymi innowacjami w zaawansowanych technologiach. To właśnie jest kluczowym elementem konkurencyjności firmy i umożliwiło firmie zaznaczenie swojej pozycji na rynkach międzynarodowych.

Wyróżniając się dużą kompetencją w zakresie badań i rozwoju technologii oraz działań operacyjnych, firma Risen Energy nieustannie osiąga bardzo dobre wyniki na międzynarodowych rynkach fotowoltaicznych od kilku lat. Ważnym osiągnięciem było zajęcie przez firmę jednego z czołowych miejsc w rankingu przedsiębiorstw fotowoltaicznych na świecie pod względem finansowania w publikacji Triathlon Competitiveness Report za rok 2017 obejmującej przedsiębiorstwa fotowoltaicznej z całego świata wydanej przez wiodącego dostawcę informacji firmę PHOTON Consulting.

SOURCE Risen Energy Co., Ltd

Category: Precious Metals